Tel:  +421 904 611 199
      +421 904 534 610
E-mail:  securiteq@securiteq.sk

Ďaľšie možnosti použitia kamerových systémov


Zabezpečovacie a kamerové systémy pre rodinné domy

Kamerový zabezpečovací systém v rodinnom dome Vám zvýši pocit bezpečia. Naši spokojní zákazníci nám často krát hovoria že po nainštalovaní kamerového systému majú "bezpečostné oči" všade okolo domu aj keď nie sú doma. S domácimi bezpečnostnými kamerami môžete vidieť kto je pred dverami, dohliadať na hrajúce sa deti v záhrade, skontrolovať zaparkované auto, odhaliť potencionálne nebezpečenstvo alebo len mať celkový prehľad o Vašom domove. Tento zoznam je nekonečný a je limitovaný len Vašou fantáziou.

 

VÝHODY DOMÁCEHO KAMEROVÉHO SYSTÉMU:

  • Odstrašovanie zlodejov
  • Jednoduchšia identifikácia zlodeja
  • Ochrana rodiny a priateľov
  • Ochrana proti vandalizmu (autá, garáž a budovy)
  • Monitorovanie domu počas dovolenky
  • Ochrana proti problematickým susedom
  • Možná integrácia s alarmom alebo inteligentným domom

 

ZÁKLADNÁ SCHÉMA KAMEROVÉHO SYSTÉMY V RODINNOM DOME:

 
Jednoduchý domáci kamerový systém pozostáva z nahrávacieho zariadenia DVR alebo NVR, ktoré by malo byť nainštalované na bezpečnom mieste aby ho nebolo možné ľahko poškodit v pripade vlámania sa do domu. ďaľsiou súčastou sú samotné kamery ktoré snímaju nahrávané priestory a sú pripojene buď priamo k nahravaciemu zariadeniu alebo k domácej sieti. Záznam je možne potom prehrať na počítači, televízore a v prípade že je kamerový systém pripojený k internetu, je možné záznam sledovat aj na mobilnom telefóne, tablete alebo počitači cez internet.

cctvdom

 

RIEŠENIA:

Malé a stredne veľké domy:
Vo väčšine prípadov je postačujúci analógový kamerový systém. Analógové kamery dokážu poskytnúť nízko nákladové riešenie pre väčšinu rodinných domov. Pomocou najnovších technológií v analógových systémoch, vysokého rozlíšenia (700 TV riadkov a viac) a správneho umiestnenia kamier dokáže analógový kamerový systém účinne odstrašit potencionálneho zlodeja alebo identifikovať osoby, autá alebo iné predmety.

Veľké rodinné domy a vily:
Pre veľké rodinné domy alebo rodinné vily s integrovaným kontrolným systémom alebo systémom inteligentného domu je vhodnejšia inštaláci IP kamerového systému. IP kamery zvyčajne ponúkajú lepšie rozlíšenie ako analógové systémy a sú pomerne jednoducho integrovateľné do kontrolného systému inteligentného domu alebo alarmu čím je možné dosiahnúť inteligentné monitorovanie.

Nasledujte nás

google-16x16  Google+

facebook-16x16  Facebook

twitter-16x16  Twitter

vimeo-16x16  Vimeo

youtube  Youtube

Kontakt

M. Falešníka 10
Prievidza
971 01

+421 904 611 199
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.securiteq.sk
www.shop.securiteq.sk

Ako nás nájdete