Tel:  +421 904 611 199
      +421 904 534 610
E-mail:  securiteq@securiteq.sk


VIDEO VRÁTNIKY

Video vratnikMnoho užívateľov spája funkciu video vrátnika len s pohodlím ktoré takýto systém ponúka. A však jeho skutočný účel je oveľa dôležitejší : bezpečnosť Vášho domova alebo firmy. Video vrátnik kombinuje funkcie tradičného zvončeka s videokamerou s vysokým rozlíšením. Video zvonček vám umožňuje vidieť, kto je za dverami alebo bránou. Umožňuje komunikáciu s návštevníkmi ktorých vidíte skôr ako prekročia prah Vašej nehnuteľnosti. Až následne sa môžete rozhodnúť či návštevníka vpustite dnu alebo nie. Väčšina ponúkaných systémov umožňuje ovládanie až niekoľkých elektronických zámkov.
 

V závislosti od typu a modelu video vrátnika Vám tieto systémy umožnia okrem video komunikácie aj komunikáciu medzi vnútornými jednotkami, takzvaný interkom. Komunikácia medzi bytmi, kanceláriami alebo poschodiami nebola nikdy jednoduchšia.
 

GSM vratnikAle čo ak nie je nikto doma alebo v kancelárii? Pomocou GSM alebo IP modulov už nezmeškáte žiadneho návštevníka. Takto vybavený video vrátnik vám podľa nastavení zavolá na Váš mobilný telefón a Vy môžete komunikovať s návštevou ako keby ste boli doma. Takáto komunikácia Vám okrem pohodlia aj výrazne zvýši bezpečnosť Vášho domova alebo firmy, pretože potenciálny narušiteľ nevie, že s ním komunikujete na diaľku a nehnuteľnosť je prázdna.
 
 

Ak by ste chceli viac informácii alebo potrebujete poradiť s výberom vhodného systému, bez obáv nám zavolajte, napíšte alebo nás môžete osobne navštíviť. Vždy Vám ochotne ponôžeme.

hikvision door

Nasledujte nás

google-16x16  Google+

facebook-16x16  Facebook

twitter-16x16  Twitter

vimeo-16x16  Vimeo

youtube  Youtube

Kontakt

M. Falešníka 10
Prievidza
971 01

+421 904 611 199
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.securiteq.sk
www.shop.securiteq.sk

Ako nás nájdete