Tel:  +421 904 611 199
      +421 904 534 610
E-mail:  securiteq@securiteq.sk

cctvkamery
Kamerové systémy

Kamerové systémy Vám pomáhajú dohliadať na Váš objekt, odhaliť vandalizmus alebo zlodejov, ale aj chrániť zdravie zamestnancov pri práci. Nájdete tu IP kamery, analógové kamery, HD kamerové systémy a tiež informácie o technológiach ako HD-TVI, HD-CVI a AHD.

Viac informácií

alarm
Alarmy

Naše zabezpečovacie systémy Vám pomôžu vytvoriť bezpečný domov, firmu alebo akýkoľvek objekt. Alarmy, pohybové senzory, protipožiarné senzory, vzdialené zabezpečenie, toto všetko Vám pomôže znížit riziko strát a ochrániť Vás a Váš majetok.

Viac informácií

videovratnik
Video vrátniky

Video vrátniky si získavajú čoraz väčšiu popularitu v rodinných domoch, panelákoch ale aj firmách. Video vrátniky umožňujú video identifikáciu návštevníkov a otvorenie prístupu do objektu na diaľku, či už z kancelárie, bytu alebo rodinného domu.

 

Viac informácii

citacka1
Prístupové systémy

Prístupové systémy sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderných budov a firiem. Prístupové systémy Vám pomôžu zabezpečiť kontrolu nad tým, kto a kedy vstúpi alebo bude mať právo vstúpiť do Vašej budovy, firmy alebo jednotlivých prietorov v rámci budovy.

 

Viac informácii

tslicenciasmall


Securiteq - Všetko o kamerových, zabezpečovacích a prístupových systémoch

Firma Securiteq ponúka profesionálne inštalácie CCTV kamerových systémov na kľúč obsahujúce kamery s nočným videním, ktoré sú odolné voči vandalizmu, obsahujú najnovšie technológie a funkcie. Pre zabezpečenie najvyššieho štandardu sú všetky kamerové systémy, ktoré inštalujeme na kľúč, inštalované profesionálnymi a školenými pracovníkmi, a taktiež obsahujú jednu ročnú preventívnu prehliadku celého nainštalovaného systému zdarma. Pre nás vo firme Securiteq nie je nič dôležitejšie, ako Vaša bezpečnosť a vedomie, že Váš domov alebo firma, je vhodne chránená.

V našej ponuke taktiež nájdete zabezpečovacie systémy od renomovaných výrobcov, ktoré navrhneme na mieru každého projektu od zabezpečenia malej garáže až po veľkú firmu s viacerími budovami.

K zabezpečeniu objektov neoddeliteľne patria aj videovrátniky, priśtupové a dochádzkové systémy. Aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti od jednoduchých systémov pre rodinné domy, cez bytové domy až po veľké administratívne budovy. Stačí nám zavolať a pomôžeme Vám nájsť vhodné riešenie pre Váš projekt.

Použitie kamerových a bezpečnostných systémov

Kamerové systémy pre rodinné domy

Rodinné domy
 

Kamerové a zabezpečovacie systémy pre rodinné domy zaistia pocit bezpečia a často krát odradia možného páchateľa.

Viac informácii

Kamerové systémy pre paneláky

Paneláky
 

Bezpečnostné kamerové systémy v panelákoch môžu ochrániť ich obyvateľov pred krádežami alebo vandalizmom.

Viac informácii

Kamerové systémy pre obchod

Maloobchodné predajne
 

Počítanie zákazníkov, prehľad o predajni alebo ochrana pokladne. Kamerový systém v predajni môže byť skvelý pomocník.

Viac informácii

 

Nasledujte nás

google-16x16  Google+

facebook-16x16  Facebook

twitter-16x16  Twitter

vimeo-16x16  Vimeo

youtube  Youtube

Kontakt

M. Falešníka 10
Prievidza
971 01

+421 904 611 199
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.securiteq.sk
www.shop.securiteq.sk

Ako nás nájdete